Český kapr.cz - home page
Český kapr » Kapr obecný

Cyprinus Carpio - kapr obecný

Cyprinus Carpio – kapr obecný je odolná, rychle rostoucí ryba hojně využívaná k hospodářským účelům a sportovnímu rybolovu.

Přečíst článek Cyprinus Carpio - kapr obecný

Český kapr - Ochranná známka Rybářského sdružení ČR

Kapr z chovů v České republice platí za vysoce kvalitní rybu, která je žádaná nejen na domácím, ale i na zahraničním trhu. Označení Český kapr je registrovaná ochranná známka Rybářského sdružení ČR, která je zárukou vysoké kvality kaprů.

Přečíst článek Český kapr - Ochranná známka Rybářského sdružení ČR

Pohořelický kapr

Evropskou ochrannou známku původu získal Pohořelický kapr, který se po staletí chová v rybnících na jihu Moravy poblíž města Znojmo.

Přečíst článek Pohořelický kapr

Třeboňský kapr

V roce 2007 bylo evropskou komisí schváleno chráněné zeměpisné označení Třeboňský kapr. Ten je chován v čistém prostředí jižních Čech a jeho maso se vyznačuje vysokou kvalitou, nízkým obsahem tuku a specifickou chutí.

Přečíst článek Třeboňský kapr

Odkazy kapr obecný

Odkazy na internetové stránky s informacemi o kapru obecném.

Přečíst článek Odkazy kapr obecný

Články z tisku

Za pomoci služby Google News, vám nabízíme nejrelevantnější články z tisku či internetových médií ve kterých bylo uvedeno slovo kapr. Občas se sice objeví článek který s rybou kaprem nesouvisí, ale i tak se ve výpisu článků vždy něco zajímavého najde.

Přečíst článek Články z tisku

Ulovený kapr

Maso kapra

Smažený kapr

Reklama

Rubrika Kapr obecný

Kapr bez kostí

Kapra si většina lidí dopřeje na Vánoce při štědrovečerní večeři. Kvalitní maso kapra ve formě kostí zbaveného filetu je vhodným pokrmem v průběhu celého roku.

Poslední články

.::.
www.ceskykapr.cz - 2009 :: Webdesign ODEON