Český kapr.cz - home page
Český kapr » Kapr obecný

Český kapr - Ochranná známka Rybářského sdružení ČR

Kapr z chovů v České republice platí za vysoce kvalitní rybu, která je žádaná nejen na domácím, ale i na zahraničním trhu. Označení Český kapr je registrovaná ochranná známka Rybářského sdružení ČR, která je zárukou vysoké kvality kaprů.

Textová reklama

Termín Český kapr je zapsán jako národní ochranná známka na Úřadu průmyslového vlastnictví již od roku 2001. Majitelem této ochranné známky je Rybářské sdružení České republiky. Základním posláním tohoto sdružení je udržení a posílení pozice produkčního rybářství v ČR.

Pod ochrannou známkou Český kapr dodávají na trh kapry členové Rybářského sdružení České republiky. Sdružení má v současnosti 73 členů a kromě společností zabývajících se produkcí sladkovodních ryb jsou zde zastoupeny i další subjekty z oborů rybářského výzkumu a školství. Od členů Rybářského sdružení ČR pochází až 85 % veškeré produkce kaprů v České republice.

Kde se potkáte k Českým kaprem

Se značkou Český kapr se můžete setkat například na Vánoce, kdy se v taškách s jejím logem prodávají vánoční kapři. Na Štědrý den nechybí kapr téměř v žádné domácnosti.

Rybářské sdružení České republiky poskytuje k propagaci značky reklamní předměty a pořádá i nejrůznější podpůrné akce. Například vydává publikace s recepty na přípravu pokrmů z kapra. Příkladem může být publikace Český kapr na grilu, která je k dispozici ke stažení v .pdf.

V poslední době aktivity související s Českým kaprem zastínila masivnější propagace projektu Ryba domácí.

Reklama
Recepty, videa, prodejní místa - Třeboňský kapr

Komentáře k článku

 

Ulovený kapr

Maso kapra

Smažený kapr

Reklama

Rubrika Kapr obecný

Kapr bez kostí

Kapra si většina lidí dopřeje na Vánoce při štědrovečerní večeři. Kvalitní maso kapra ve formě kostí zbaveného filetu je vhodným pokrmem v průběhu celého roku.

Poslední články

.::.
www.ceskykapr.cz - 2009 :: Webdesign ODEON