Český kapr.cz - home page
Český kapr » Rybolov

Rybaření - dovolená chaty a chalupy

Chaty pro dovolenou s rybařením nabízí cestovní agentura DDS TOUR.

Textová reklama

Strávit dovolenou rybařením v Čechách na chatě nebo chalupě je možno ve vybraných objektech cestovní agentury DDS TOUR. Ve speciální nabídce jsou vybrány chaty nedaleko revírů určených pro sportovní rybaření.

Dovolenou můžete u cestovní agentury DDS TOUR vybírat i v dalších oblastech jak v Čechách, tak na Slovensku.

Zobrazit kompletní nabídku objektů:

Nabídka ubytování Luxusní chaty

Kromě možnosti ubytování na chatách a chalupách společnsot DDS TOUR nabízí i další nabídky ubytování. Jako ukázku jsme vybrali výběr objektů z nabídky Luxusní chaty a chalupy.

Luxusní Krkonoše Chata - Vidochov

Chata Krkonoše v obci Vidochov nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 9. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chata - Vidochov na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Břeclavsko a Pálava Chata - Hustopeče

Chata Břeclavsko a Pálava v obci Hustopeče nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chata - Hustopeče na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Okolí Českých Budějovic Chalupa - Nová Ves

Chalupa Okolí Českých Budějovic v obci Nová Ves nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 12. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Nová Ves na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Jeseníky Chalupa - Hynčice

Chalupa Jeseníky v obci Hynčice nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 18. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Hynčice na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Orlické hory Chata - Celné

Chata Orlické hory v obci Celné nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chata - Celné na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Český les Chata - Hradiště

Chata Český les v obci Hradiště nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chata - Hradiště na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Jeseníky Chalupa - Hanušovice - Žleb

Chalupa Jeseníky v obci Hanušovice - Žleb nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Hanušovice - Žleb na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Plzeňsko (Hracholuská přehrada) Chalupa - Soběkury

Chalupa Plzeňsko (Hracholuská přehrada) v obci Soběkury nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 3. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Soběkury na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Krkonoše Chalupa - Rokytnice nad Jizerou

Chalupa Krkonoše v obci Rokytnice nad Jizerou nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Rokytnice nad Jizerou na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Moravský kras Chalupa - Rozstání

Chalupa Moravský kras v obci Rozstání nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 9. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Rozstání na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Broumovsko Chalupa - Šonov u Broumova

Chalupa Broumovsko v obci Šonov u Broumova nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Šonov u Broumova na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Orlické hory Chata - Orlické Záhoří

Chata Orlické hory v obci Orlické Záhoří nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chata - Orlické Záhoří na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Orlické hory Chalupa - Čenkovice

Chalupa Orlické hory v obci Čenkovice nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Čenkovice na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Vysočina Chalupa - Pohledy

Chalupa Vysočina v obci Pohledy nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Pohledy na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Vysočina Chalupa - Čejov

Chalupa Vysočina v obci Čejov nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 9. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Čejov na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Reklama
Recepty, videa, prodejní místa - Třeboňský kapr

Komentáře k článku

  1. Ta chata ne Šumavě je krásná :)) Ale to bude asi tím, že Šumavu mám celkově v lásce :)) Byla jsem jednou v chatovém městečku Hnáčov a od té doby jsem si Šumavu zamilovala :)))))

    Hmm, musím se tam ještě podívat, alespoň jednou :)

    — Lenička · 6.06.17 · #

 

Ulovený kapr

Maso kapra

Smažený kapr

Reklama

Rubrika Rybolov

Kapr bez kostí

Kapra si většina lidí dopřeje na Vánoce při štědrovečerní večeři. Kvalitní maso kapra ve formě kostí zbaveného filetu je vhodným pokrmem v průběhu celého roku.

Poslední články

.::.
www.ceskykapr.cz - 2009 :: Webdesign ODEON