Český kapr.cz - home page
Český kapr » Rybolov

Rybaření - dovolená chaty a chalupy

Chaty pro dovolenou s rybařením nabízí cestovní agentura DDS TOUR.

Textová reklama

Strávit dovolenou rybařením v Čechách na chatě nebo chalupě je možno ve vybraných objektech cestovní agentury DDS TOUR. Ve speciální nabídce jsou vybrány chaty nedaleko revírů určených pro sportovní rybaření.

Dovolenou můžete u cestovní agentury DDS TOUR vybírat i v dalších oblastech jak v Čechách, tak na Slovensku.

Zobrazit kompletní nabídku objektů:

Nabídka ubytování Luxusní chaty

Kromě možnosti ubytování na chatách a chalupách společnsot DDS TOUR nabízí i další nabídky ubytování. Jako ukázku jsme vybrali výběr objektů z nabídky Luxusní chaty a chalupy.

Luxusní Břeclavsko a Pálava Chalupa - Starovičky

Chalupa Břeclavsko a Pálava v obci Starovičky nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 12. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Starovičky na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Jeseníky Chalupa - Hynčice

Chalupa Jeseníky v obci Hynčice nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 18. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Hynčice na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní přehrada Orlík Chata - Podskalí

Chata přehrada Orlík v obci Podskalí nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 13. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chata - Podskalí na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Šumava Chalupa - Hamry na Šumavě

Chalupa Šumava v obci Hamry na Šumavě nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 15. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Hamry na Šumavě na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Orlické hory Chata - Orlické Záhoří

Chata Orlické hory v obci Orlické Záhoří nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chata - Orlické Záhoří na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Orlické hory Chalupa - Čenkovice

Chalupa Orlické hory v obci Čenkovice nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Čenkovice na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Vysočina Chalupa - Běleč

Chalupa Vysočina v obci Běleč nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 20. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Běleč na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Orlické hory Chata - Vlčkovice

Chata Orlické hory v obci Vlčkovice nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chata - Vlčkovice na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Nízké Tatry Chalupa - Žiar

Chalupa Nízké Tatry v obci Žiar nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 14. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Žiar na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Beskydy Chata - Rožnov pod Radhoštěm

Chata Beskydy v obci Rožnov pod Radhoštěm nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 31. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chata - Rožnov pod Radhoštěm na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Jeseníky Chalupa - Bělá pod Pradědem - Adolfovice

Chalupa Jeseníky v obci Bělá pod Pradědem - Adolfovice nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Bělá pod Pradědem - Adolfovice na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Šumava Chalupa - Hamry na Šumavě

Chalupa Šumava v obci Hamry na Šumavě nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 12. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Hamry na Šumavě na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Krkonoše Chalupa - Benecko

Chalupa Krkonoše v obci Benecko nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 14. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Benecko na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Krkonoše Chalupa - Horní Maršov

Chalupa Krkonoše v obci Horní Maršov nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Horní Maršov na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Broumovsko Chalupa - Chlívce

Chalupa Broumovsko v obci Chlívce nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 18. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Chlívce na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Reklama
Recepty, videa, prodejní místa - Třeboňský kapr

Komentáře k článku

  1. Ta chata ne Šumavě je krásná :)) Ale to bude asi tím, že Šumavu mám celkově v lásce :)) Byla jsem jednou v chatovém městečku Hnáčov a od té doby jsem si Šumavu zamilovala :)))))

    Hmm, musím se tam ještě podívat, alespoň jednou :)

    — Lenička · 6.06.17 · #

 

Ulovený kapr

Maso kapra

Smažený kapr

Reklama

Rubrika Rybolov

Kapr bez kostí

Kapra si většina lidí dopřeje na Vánoce při štědrovečerní večeři. Kvalitní maso kapra ve formě kostí zbaveného filetu je vhodným pokrmem v průběhu celého roku.

Poslední články

.::.
www.ceskykapr.cz - 2009 :: Webdesign ODEON