Český kapr.cz - home page
Český kapr » Rybolov

Rybaření - dovolená chaty a chalupy

Chaty pro dovolenou s rybařením nabízí cestovní agentura DDS TOUR.

Textová reklama

Strávit dovolenou rybařením v Čechách na chatě nebo chalupě je možno ve vybraných objektech cestovní agentury DDS TOUR. Ve speciální nabídce jsou vybrány chaty nedaleko revírů určených pro sportovní rybaření.

Dovolenou můžete u cestovní agentury DDS TOUR vybírat i v dalších oblastech jak v Čechách, tak na Slovensku.

Zobrazit kompletní nabídku objektů:

Nabídka ubytování Luxusní chaty

Kromě možnosti ubytování na chatách a chalupách společnsot DDS TOUR nabízí i další nabídky ubytování. Jako ukázku jsme vybrali výběr objektů z nabídky Luxusní chaty a chalupy.

Luxusní Krkonoše Chalupa - Rokytnice nad Jizerou

Chalupa Krkonoše v obci Rokytnice nad Jizerou nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Rokytnice nad Jizerou na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Okolí Českých Budějovic Chalupa - Nová Ves

Chalupa Okolí Českých Budějovic v obci Nová Ves nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 14. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Nová Ves na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Jeseníky Chalupa - Hynčice

Chalupa Jeseníky v obci Hynčice nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 18. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Hynčice na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Břeclavsko a Pálava Chata - Hustopeče

Chata Břeclavsko a Pálava v obci Hustopeče nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chata - Hustopeče na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Český les Chalupa - Radonice

Chalupa Český les v obci Radonice nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Radonice na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Vysočina Chata - Mendryka

Chata Vysočina v obci Mendryka nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chata - Mendryka na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Šumava Chalupa - Dolní Dvořiště

Chalupa Šumava v obci Dolní Dvořiště nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Dolní Dvořiště na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Jeseníky Chalupa - Pitárné

Chalupa Jeseníky v obci Pitárné nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 21. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Pitárné na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Orlické hory Chata - Orlické Záhoří

Chata Orlické hory v obci Orlické Záhoří nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chata - Orlické Záhoří na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní přehrada Orlík Chalupa - Květov-Svatý Jan

Chalupa přehrada Orlík v obci Květov-Svatý Jan nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Květov-Svatý Jan na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Lipenská přehrada a okolí Chalupa - Frymburk

Chalupa Lipenská přehrada a okolí v obci Frymburk nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Frymburk na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Krkonoše Chalupa - Benecko

Chalupa Krkonoše v obci Benecko nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 14. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Benecko na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Broumovsko Chalupa - Chlívce

Chalupa Broumovsko v obci Chlívce nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 18. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chalupa - Chlívce na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Znojemsko Chata - Znojmo - Oblekovice

Chata Znojemsko v obci Znojmo - Oblekovice nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chata - Znojmo - Oblekovice na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Luxusní Orlické hory Chata - Šanov

Chata Orlické hory v obci Šanov nabízí konfortní dovolenou v nadstandardně vybaveném objektu. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximální kapacitě ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Vaši luxusní dovolenou můžete objednávat v detailu objektu Chata - Šanov na webu cestovní agentury DDS TOUR, kde je k dispozici také detailní popis a ceník pobytu.

Reklama
Recepty, videa, prodejní místa - Třeboňský kapr

Komentáře k článku

  1. Ta chata ne Šumavě je krásná :)) Ale to bude asi tím, že Šumavu mám celkově v lásce :)) Byla jsem jednou v chatovém městečku Hnáčov a od té doby jsem si Šumavu zamilovala :)))))

    Hmm, musím se tam ještě podívat, alespoň jednou :)

    — Lenička · 6.06.17 · #

 

Ulovený kapr

Maso kapra

Smažený kapr

Reklama

Rubrika Rybolov

Kapr bez kostí

Kapra si většina lidí dopřeje na Vánoce při štědrovečerní večeři. Kvalitní maso kapra ve formě kostí zbaveného filetu je vhodným pokrmem v průběhu celého roku.

Poslední články

.::.
www.ceskykapr.cz - 2009 :: Webdesign ODEON